Dolle Lana Grossa dagen! Shop alle bollen en modellen uit de nieuwste boeken van Lana Grossa met -10% korting met de code: LANA10  

Lana Grossa baby trui met nopjes breien van Cool Wool Baby (infanti edition 2, m2)

Vanaf € 16,30
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa baby trui met nopjes breien van Cool Wool Baby. Cool Wool Baby is namelijk een extra fijne merinowol, het is erg zacht en draagt luchtig. Met het breipakket ontvangt u het garen incl.het boek (*Zolang de voorraad strekt). 

Het wordt gebreid in tricotsteek, noppenpatroon en boordsteek. Het wordt gemaakt op rondbreinaalden 2,5 en 3 van 40cm en haaknaald 2,5. Verder heeft u 1 knoop van 14mm nodig.

De trui is gebreid van Lana Grossa Cool Wool Baby in kleur 212. Heeft u liever een andere kleur?. U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Cool Wool Baby te zien. Vermeldt uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.

Meer informatie
Product Name Lana Grossa baby trui met nopjes breien van Cool Wool Baby (infanti edition 2, m2)
Merk Lana Grossa

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!