Shop voor €50 aan Lana Grossa en ontvang 2 kleding haakboeken cadeau! Vermeld 'BOEK' in het opmerkingenveld op de afrekenpagina  

Lana Grossa baby deken met luchtballonnen haken en breien van Cotone en Leggerissimo (IE5,M16)

€ 47,05
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa baby deken met luchtballonnen haken en breien van Cotone en Leggerissimo. Dit prachtige dekentje is uniek door de luchtballonnen, wat ook een echte eye-catcher is. De deken wordt 86cm hoog en 56cm breed. Leggerissimo is de basis en is gemaakt van 100% polyamide (microvezel), waardoor hij super zacht is en fijn aanvoelt. De luchtballonnen worden van Cotone gemaakt, wat een katoenen garen is.

 

Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. Het wordt gemaakt op rondbreinaald 4,5mm en haaknaald 3mm. De gebruikte steek is ribbelsteek. Verder heeft u nog een klein restje vulling nodig voor de luchtballon die rechts boven buiten het dekentje is. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Infanti Edition 5.

Meer informatie
Product Name Lana Grossa baby deken met luchtballonnen haken en breien van Cotone en Leggerissimo (IE5,M16)
Merk Lana Grossa

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!