- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar baby vest breien van Lambswool. Het vestje is makkelijk om ergens overheen aan te trekken. De kleur die gebruikt wordt gebruikt is Amande. Lambswool is een basisdraad van Phildar en is erg zacht en warm. De draad bestaat uit wol en acryl. Bij het breipakket ontvangt u het garen incl. breipatroon.
Dit vestje is gebreid in een boordsteek, fantasiesteek en geminderde tricotsteek. Het wordt gemaakt op breinaalden 2.5mm en 3mm. Verder heeft u stekenhouders en 5 knopen van 14mm nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildar boek Nr.174.
Voor het vest zijn er meerdere kleuren beschikbaar. U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Lambswool te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl welke kleur u graag wenst te ontvangen.
Product Name | Phildar baby vest breien van Lambswool (m.22,174) |
---|---|
Merk | Phildar |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â