- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lang Yarns vest breien van Lang Yarns Donegal Tweed+. Lekker lang 100% merino wollen vest van de Donegal Tweed+ (mulesing-vrij). De kabels geven dit vest een mooi effect en door de tweed spikkels is het leuk om te breien. Dit garen is volgens de traditie gesponnen en geverfd in de regio Donegal in Ierland. Na het breien en wassen (met de hand) komt dit garen nog meer tot leven door het vrijkomen van de olie van het spinnen. Met het breipakket ontvangt u het garen incl. breipatroon.
Het vest wordt gebreid op breinaalden 4.0 en 4.5mm en lange rondbreinaald 4.5mm. De gebruikte steken boordsteek en kabelnaald. Verder heeft u 5 knopen nodig en een hulpnaald/kabelnaald. Het model kunt u terug vinden in Punto 77.
Het vest is gebreid in de kleur 74. Liever andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Donegal Tweed+ te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl
Product Name | Lang Yarns vest breien van Donegal Tweed+ (Punto 77, m5) |
---|---|
Merk | Lang Yarns |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.