- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa vest breien van Linissimo. Wat een plaatje dit zomerse vest met franjes van de Linissimo (50% katoen en 50% linnen). Met het gaatjespatroon en de franjes een ideaal vest voor de zomer om over een jurk of top te dragen. Met het breipakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het vest wordt gebreid met ribbelsteek, boordpatroon en gaatjespatroon op breinaalden 3.5mm. Voor de afwerking van de franjes heeft u een haaknaald nodig. Het model staat in Classici 26.
Het model is gebreid van Lana Grossa Linissimo in de kleur 1. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Linissimo te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa vest breien van Linissimo (Classici 26, m10) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.