Lana Grossa Lookbook Nr.15 winter staat vol met 32 dames modellen om te breien voor het najaar en de winter van de nieuwe garens Avio, New Classic maar ook de vertrouwde bekende Cool Merino Big en Setasuri. Gave vesten, truien, accessoires en meer! Het boek is in het Nederlands en de meeste modellen gaan t/m maat 50.
Lana Grossa vest breien van Avio. Een heerlijk zacht vest van de mooie Avio (mix van 63% alpaca en 37% polyamide). Door de licht gemeleerde bollen krijgt het vest een prachtige kleurovergang. Draag dit knuffelvest over een mooie blouse of in het najaar als vest voor buiten.
Met het pakket ontvangt u het garen incl.patroon. Het vest wordt gebreid op breinaald 5.0 en 5.5mm en 1 lange rondbreinaald 5.0mm. De gebruikte steken zijn ribbelpatroon, tricotsteek en gaatjespatroon. Het model staat in Lookbook 15.