Dolle Lana Grossa dagen! Shop alle bollen en modellen uit de nieuwste boeken van Lana Grossa met -10% korting met de code: LANA10  

Lana Grossa trui met ballonmouwen van Sara breien M35

Vanaf € 69,50
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa trui met ballonmouwen breien uit Filati Nr.62 van Sara. Deze prachtige trui heeft een mooi maken model en is heerlijk zacht. De trui bestaat uit 65% katoen, 30% (baby) alpaca en 5% scheerwol (merinoswol). Bij het breipakket ontvangt u het garen incl. het patroon.

De trui wordt gebreid in knoopjesrand, boordpatroon, tricotsteek en kabelpatroon op breinaalden 5.0 en 5.5mm. Ook heeft u nog 1 rondbreinaald 5.5mm van 50cm lang en 2 kabelnaalden (hulpnaalden) nodig.

De trui is gebreid van Sara in kleur 13. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Sara te zien. Vermeldt uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.

Meer informatie
Product Name Lana Grossa trui met ballonmouwen van Sara breien M35
Merk Lana Grossa

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!