- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa trui breien van Setasuri Big. Prachtige v hals trui van de zijdezachte Setasuri Big (mix van alpaca, zijde en merinowol). De mooie trui is als v hals trui te drgaen of trek hem half over de schouders waardoor de trui een heel andere look krijgt. Een heerlijk zacht luxe item om te breien en te dragen.
Met het pakket ontvangt u het garen incl.patroon. De trui wordt gebreid op breinaald 3.0 en 4.0 mm en korte rondbreinaald 3.0mm. De gebruikte steken zijn de ribbelpatroon en patentsteek. Het model is een one size. Het model staat in Lookbook 15.
Het model is gebreid in de kleur 525. Liever een andere kleuren combinatie? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Setasuri Big te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa trui breien van Setasuri Big (Lookbook 15, m17) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.