- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- klantenservice@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa top-down dames trui breien van Corallo. Deze prachtige trui wordt aan één stuk van boven naar onderen gebreid. De mouwen vallen driekwart en de trui heeft een ronde hals. De draad heeft een licht verloop, wat te zien is in de trui. Corallo is een soepel en zacht van 70% bio katoen en 30% merino wol.
Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. Het wordt gemaakt op korte en lange rondbreinaalden en breinaalden zonder knop van 4, 4,5 en 5mm. De gebruikte steken zijn meerderen, boordpatroon en tricotsteek. Verder heeft u nog markeerringen nodig. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Lookbook 20.
Het is gemaakt van Lana Grossa Corallo in kleur 4. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Corallo te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail klantenservice@crcouture.nl.
| Product Name | Lana Grossa top-down dames trui breien van Corallo (LB20,M9) |
|---|---|
| Merk | Lana Grossa |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.