Lana Grossa tas in netpatroon haken van Gomitolo Mambo (G17,M2)

€ 26,40
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa tas in netpatroon haken van Gomitolo Mambo. Deze mooie tas is uniek door het lichte kleurverloop en wordt circa 36x40cm. De tas wordt aan één stuk van onder naar boven toe gehaakt. Gomitolo Mambo is een bijzonder garen met een opvallend kleurverloop, gemaakt van 100% katoen.

 

Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. Het wordt gemaakt op haaknaald 3,5mm. De gebruikte steek is een roosterpatroon dat bestaat uit losse en stokjes. Verder heeft u nog markeerringen nodig. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Gomitolo 17.   

 

Het is gemaakt van Lana Grossa Gomitolo Mambo in kleur 2041. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Gomitolo Mambo te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail klantenservice@crcouture.nl.

Meer informatie
Product Name Lana Grossa tas in netpatroon haken van Gomitolo Mambo (G17,M2)
Merk Lana Grossa
Anderen bekeken ook...

Heeft u vragen?



Copyright © 2026 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!