- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- klantenservice@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa tas haken van The Bast en Cosmo. Het ideale schoudertasje wat in elke gewenste kleurencombinatie gemaakt kan worden. Door de glitterende Cosmo is het tasje echt een eyecatcher.
Het model is gehaakt met haaknaald 6.0mm. Verder zijn er markeerringen, een schakelketting met karabijnhaken (110cm) en gouden rits ca. 30cm nodig. Afmeting is ca 28cm breedx 15cm hoog en lengte hengsel 110cm. Het model is terug te vinden in het Lana Grossa Bags nr.3 magazine.
Het model wordt gemaakt van The Bast kleur 22 en de Cosmo in de kleur 12. Liever een andere kleur? Klik hier om de kleuren The Bast en hier voor de Cosmo zien en vermeld op de afrekenpagina in het opmerkingenveld welke kleuren u wenst.
| Product Name | Lana Grossa tas haken van The Bast en Cosmo (Bags 3, m11) |
|---|---|
| Merk | Lana Grossa |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.