Lana Grossa Doeken & Co nr.8 staat boordevol toffe accessoires om te breien en haken. Totaal 22 verschillende sjaals, omslagdoeken en stola's in moeilijk en makkelijke patronen.
Het boek is incl. Nederlandse werkwijze.
Lana Grossa cape breien van Cool Wool 4 socks. Dat van sokkenwol niet alleen sokken gemaakt kunnen worden wisten wij natuurlijk al lang en wat een leuk project is dit. Een cape in ruitpatroon van de Cool Wool 4 socks van 75% merinowol en 25% polyamide. Gebreid in (av) tricotsteek, ruitpatroon, grote gerstekorrel en kantsteken. De cape is voor maat 36- 42 geschikt en wordt gebreid op breinaald 3.0mm. Verder heeft u voor de franjes een haaknaald nodig. Met het breipakket ontvangt u het patroon en het garen.
De cape is gebreid van Lana Grossa Cool Wool 4 socks kleur 7711 en 7709. Liever een andere kleurencombinatie Klik op deze link om alle kleuren Cool Wool 4 socks om de kleuren te zien en vermeld op de afrekenpagina bij ' opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl welke kleur u graag wenst te ontvangen.